http://www.cleverdiets.com/2016/06/13/stokholmas-dieta-unikala-pieeja-tievesanai/Stokholmas diēta – unikāla pieeja tievēšanai
stockholmhealth.com - diēta, kas strādā!

Ar vārdu “diēta” bieži vien iztēlojamies kaut ko negatīvu – mokošu tievēšanas maratonu, kuru pavada negaršīgu salātu graušana, pilnīga tauku un saldumu izslēgšana kā arī visnotaļ kaitinošā kaloriju skaitīšana. Arī apkārtējo cilvēku attieksme pret diētām nereti ir noraidoša, bez izpratnes. Atklāti sakot, jēdziens “diēta” ietver sevī noteiktu pārtikas produktu lietošanu (vai izslēgšanu) konkrētiem mērķiem, kuri ne ir vienmēr saistīti ar svara nomešanu. Diētas mērķi var būt arī skaistāka āda, vesels kuņģis, vairāk enerģijas u.tml. Un šādai pieeja nav itin nekāda sakara ar sevis spīdzināšanu.

Ir dzirdēts par dažādām diētām – sākot no mono-diētām, kurās veselu nedēļu drīkst ēst tikai griķus vai olas,  līdz pat tādām diētām, kurās galvenais ir izvēlēties dabīgi audzētus, vai pat neapstrādātus produktus (piemēram, paleo diēta). Vēl ir tā saucamās modes diētas, kuras parasti popularizē Holivuda un slavenas modeles – šīs diētas neder visiem, jo parasti tiek izstrādātas īstermiņa mērķiem, un mēdz būt pat kaitīgas.  

Ārpus diētu kategorijas jāpiemin arī dāžādi “brīnumlīdzekļi” – tabletes, pulverīši (zaļās kafijas ekstrakti), dzērieni (guarana, vitamīnūdeņi u.c.) – tas viss skan viegli un nekaitīgi, taču patiesībā bieži ir piesātināti ar konservantiem, ĢMO, apetītes nomācējiem un diurētiķiem (ūdeni izvadošs efekts), kas nopietni draud veselībai.

Kā izvēlēties sev labāko un drošāko diētu? Pirms nopietni ķeries kādai diētai, pajautā sev – vai tiešām tas, kas der visiem, derēs arī manam ķermenim? Draudzene var dzīvot mēnesi uz kefīra un zaudēt 3 kilogramus, bet tas nenozīmē, ka arī Tev tas derēs un nesīs rezultātus. Piedevām, šāda drastiska pieeja nesīs atpakaļ kilogramus pat ar jūtamu uzviju! Pirmais, ko ielāgo – diētai jābūt unikāla, izstrādātai speciāli Tev! Jo Tava vielmaiņa, ķermeņa tips, dzīvesstils ir individuāli rādītāji, kas jāņem mērā, meklējot vislabāko tievēšanas programmu. Ar šādu pieeju Tu palīdzēsi organismam zaudēt liekos taukus un dabiski iedarbināsi vielmaiņu. 

Vai ir zināmas diētas programmas, kas darbojas indivuduālā līmenī? Labā ziņa – jā!  

Stokholmas diēta, jeb Stockholmhealth ir unikāla svara zaudēšanas programma. Šī svara samazināšanas metode ir balstīta uz zviedru ārsta Nila Johansona izveidotā Zviedrijas medicīnas centra veselīga uztura pamatprincipiem. Stokholmas diēta ir veiksmīgākā un iecienītākā Eiropā, kur katram tievētgribētājam tiek izveidots unikāls, speciāli pielāgots notievēšanas plāns ar ļoti patīkamām maltīšu receptēm (skaties paraugus zemāk!).

Tā ir arī vienīgā diēta, kas 100% garantē rezultātus – liekos kilogramus zaudēsi tieši no problēmzonām, turklāt zaudētais svars neatgriezīsies. Stokholmas diēta ir arī vienīgā diēta, kur ar Tevi strādā īsti, kvalificēti uztura speciālisti – dietologi, turklāt tas viss notiek, neizejot no mājām – nav jātērē laiks un nauda! Pozitīvās atsauksmes par Stokholmas diētu liecina, ka šī ir veselīgākā un efektīvākā diēta Eiropā – tievēšanas efekts tiek panākts aktivizējot vielmaiņu un liekot organismam pašam dedzināt taukus. To iespējams panākt tikai individuāli analizējot katru cilvēku un nosakot tos produktus un produktu kombinācijas, kas organismā savienojoties aktivizē vielmaiņu un liekie tauki sāk degt īpaši paātrināti! Tas ir kaut kas unikāls – bez fiziskiem treniņiem, bez medikamentiem, bez badošanās!

Kā jau minēts iepriekš, šī diēta ir unikāla – katram individuāli radīta, tāpēc lai uzsāktu Stokholmas programmu, vispirms jāaizpilda īpašu testu par sevi, rūpīgi analizējot savu dzīvesstilu un paradumus. Spied te un aizpildi testu! Zaudē svaru ar veselīgu pieeju 🙂

Lai Tevi iekārdinātu, te lūk daži Stokholmas programmas maltīšu paraugi, kuri neliks justies badā:

SH-fin

Aiziet! Piesakies tagad un pārliecinies, ka zaudēt svaru un viegli un patīkami!