http://www.cleverdiets.com/2017/09/26/684/DIĒTAS RECEPTE: Svaru samazinošās banānu pankūkas – pamēģini!

Šī recepte ir paredzēta cilvēkiem, kas vēlās notievēt, tomēr arī palutināt sevi ar kaut ko gardu. Mūsu lietotāja Dina ar šo recepti iepazinās pildot Stokholmas diētas ieteikumus, kura viņai palīdzēja nomest lieko svaru tikai nedēļas laikā! Gribi zināt, cik kg viņa zaudēja? Lasi tālāk un izmēģini šo Dinas pankūku recpeti, kuras pamatā ir banāni. 

Nepieciešamo sastāvdaļu saraksts:

divi vidēja izmēra banāni
100-120ml mandeļu (vai parastā) piena
2 olas
200gr miltu
1 tējkarote cepamā pulvera
½ tējkarote sodas

Pankūku pagatavošana ir ļoti vienkārša. Tās var pasniegt garnētas ar ingveru, kas dedzina taukus, un banāna gabaliņiem. Dina, ievērojot Stokholmas Diētas ēdienu plānu, nometa 13kg! Viņa nespēja noticēt savām pārvērtībām! Tas bija lielisks sākums ceļā uz ideālu vasaras augumu. Pirms tam Dina centās izvairīties no miltu ēdieniem, makaroniem, maizes, bet tas nepalīdzēja viņai zaudēt liekos kilogramus. Izpildot testu, Dina ieduva maltīšu plānu, kas bija sastādīts tieši viņai. 

Lai zaudētu savus liekos kilogramus, Tev ir vajadzīga individuāla pieeja. Tu vari saņemt konsultācijas un individuālu maltīšu plānu ar Stokholmas diētu! Svara zaudēšana ir garantēta. Lai uzzinātu kāds ir Tavs maltīšu plāns, izpildi BEZMAKSAS testu, dodies uz StokholmasDiēta.lv!!! <= SPIED ŠEIT!

Pagatavošana:

Samīci vai sablenderē banānus līdz vienmērīgai masai un tad pievieno pienu un samaisi. Klāt pieliec olas un kārtīgi samaisi. Pievieno miltus, cepamo pulveri un sodu, samaisi. Neuztraucies, daži kunkulīši neko nemainīs 🙂
Uzsildi pannu līdz vidējam karstumam un klāj uz tās mīklu (apmēram 60gr mīklas). Ļauj cepties minūti, līdz mīklu klāj mazi burpulīši, apmet un cep otru pusi apmēram vēl minūti.

Tikai TAGAD – saņem BEZMAKSAS konsultāciju ar uztura speciālistu! Pasteidzies, jo pieprasījums ir liels! 


NB!
 Bet pasteidzies: piedāvājums spēkā tikai šodien pirmajiem 50 cilvēkiem!

  SPIED ŠEIT! Ej uz StokohlmasDiēta.lv un izveido savu notievēšanas plānu!