http://www.cleverdiets.com/2017/10/09/patiesais-ekspertu-viedoklis-par-stokholmas-dietu/Patiesais ekspertu viedoklis par Stokholmas diētu

Latvija sāk aptaukoties


Šobrīd Latvijā katrs otrais iedzīvotājs saskarās ar liekā svara problēmām. Liekas svars ir viens no galvenajiem iemesliem sirds slimībām, kas samazina dzīves ilgumu. Arī jauniešu vidū īpatsvars ar tiem, kam ir paaugsitnāts svara indekss, ir palielinājies. Neveselīgu ēdienu izvēle un ātrās ēdināšanas kultūra, kuras pamatā ir trekni, barojoši ēdieni, ir kļuvusi pr ikdienu daudziem. Tas ir izveidojis sabiedrībā neveselīgu attieksmi pret ēdienu izvēli. Resns ķermenis nav noslēpjams zem drēbēm, tas apgrūtina dzīvi un samazina labsajūtu.

Tādējādi cilvēki meklē glābiņu, ievērojot dažādas diētas. Tajās parasti ir ierobežots daudzums ar dienā atļautajiem proteīnu, olbaltumvielas un miltus saturošiem produktiem. Tas bojā organisma darbību un pat pasliktina iespēju zaudēt svaru un uzlabot kopējo veselības stāvokli.

Viena no Latvijā izplatītākajām un zināmajām ir Stokholmas diēta, par kuru ir dzirdēti dažādi viedokļi. Ekspertu grupa ir izteikusi komentārus par tās darbību un atzinumu, vai to var uzskatīt par veselīgu un efektīgu cīņai ar lieko svaru. Lasi un uzzini, ko par Stokholmas diētu saka dažādu jomu eksperti:


Gastroenteroloģe Irita Roderte: StockholmDiet.com programma piedāvā uztura plānus ar viegli pagatavojamiem un veselīgiem ēdieniem, ņemot vērā katra klienta individuālās fizioloģiskās vajadzības.

 

Kāpēc šī diēta strādā?


Stokholmas diētas pamatprincipi ir meklējami Skandināvu izstrādātā algoritmā, kas, izmantojot dažādus faktus par cilvēka ēšanas paradumiem, izveido individuālu un pielāgotu maltīšu plānu. Tas palīdz paātrināt vielmaiņas darbību, kā arī samazināt lieko svaru, uzlabojot organisma darbību, kas var veicināt holesterīna līmeņa samazināšanos, mazināt hroniska noguruma sajūtu, problēmas ar miegu un nelabvēlīgu izsalkuma ritmu. Individuāli sagatavotais plāns ir pielāgots cilvēka vajadzībām un ļauj ātri un veselīgi atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

 

Uztura speciāliste Lizete Puga: StockholmDiet.com lietotājiem tiek sniegti profesionāli padomi, kā veselīgi zaudēt svaru, dažādojot savu ēdinekarti. Viegli saprotamā valodā tiek paskaidroti būtiskākie jautājumi saistībā ar svara samazināšanu. Iepriecina lielais dārzeņu, augļu, pilngraudu īpatsvars, kas bieži citās svaru samazinošās diētās nav atrodams.

Kardioloģe Vineta Brice:
Palielināts ķermeņa svars liek sirdij strādāt pastiprināti, bet StockholmDiet.com izstrādātās veselīga un sabalansēta uztura receptes palīdz efektīvi samazināt tauku šūnas, tātad arī svaru.

 

Atšķirībā no citām diētām, Stokholmas diēta neizslēdz produktus, maltīšu plāna sastāvā ir daudzveidīgas, interesantas un viegli pagatavojamas receptes. 80% no lietotājiem, pēc programmas iziešanas, atzīst, ka nav cīnījušies ar izsalkumu vai jutuši nepietiekamu sāta sajūtu. Kā arī lepojas ar gūtajiem panākumiem – samazinātu svaru. Stokholmas diētu atklāti slavē vairākas Latvijā zināmas personas, kā Liene Greifāne, Ansis Klinstons, Elita Patmalniece, Marta Kukurāne un vēl miljons lietotāju no 160 valstīm. Tā ir Latvijas Ārstu Asociācijas apstirpināta metode, kuras rezultāti ir nenoliedzami – lietotāji ar prieku parāda savas “pirms un pēc” bildes un piedalās intervijās, pierādot, ka rezultāti ir sasniedzami ikvienam, dažādās vecuma grupās un svara kategorijās.

 

 

Psihoterapeite Benita Griškeviča: StockholmDiet.com uztura speciālistu un klientu konsultantu darbā vērojama liela pacietība, tolerance, spēja iedvesmot un nomierināt.

 

Jāpiemin, ka tā no citām atšķirās ar to, ka tās klientiem ir pieejama regulāra saziņa ar uztura konsultatiem, kas rūpīgi ieklausās katrā klientā un pielāgo maltīšu plānu vajadzībām, alerģijām un citiem faktoriem, jo viņu galvenais mērķis ir uzlabot cilvēku pašsajūtu, palīdzēt atbrīvoties no liekajiem kilogramiem un sniegt pēc iespējas kvalitatīvāku notievēšanas plāna izpildi. Klientu morāla atbalstīšana un cieņa ir viena no pamatvērtībām, ko izbauda ikvienas Stokholmas diētas klients.

 

Fizioterapeits Jānis Amoliņš: Stokholmas diēta saviem klientiem piedāvā piemērotu, mūsdienīgu, individualizētu ēšanas plānu un ieteikumus, kas palīdz labāk izprast un ieviest dzīvē ēšanas un es pat teiktu veselīga dzīvesveida pamatprincipus.


Galvenokārt, jāņem vērā, ka Stokholmas Diēta pilnībā izmaina Jūsu attiecības ar ēdienu, palīdzot uzlabot ikdienas dzīves ritmu un atbrīvoties no neveslīgajiem paradumiem, kas veicina svara pieaugumu, nogurumu un pasivitāti.
Tās ir izmaiņas, kas uzlabo dzīves kvalitāti, labsajūtu un ļauj beidzot iegūt kāroto – slaidu ķermeni, kas liks Jums lepoties. Stokholmas diēta garantē rezultātus, kā arī to, ka zaudētais svars nenāk atpakaļ. Tas ir drošs un pārbaudīts veids, kā zaudēt lieko svaru.

 

Liekais svars bojā Jūsu veselību un ar katru dienu palielina iespēju saslimt ar sirds slimībām. Parūpējies par sevi un sāciet zaudēt svaru jau šodien! Stokholmas Diēta garantē – septiņu dienu laikā Jūs izmainīsieties līdz nepazīšanai.

 

Lai sāktu – izpildiet testu par sevi – un iegūstiet savu maltīšu plānu jau ŠODIEN! Dodieties uz StockholmDiet.com.